Ogłoszenia Parafialne – XXVIII Niedziela Zwykła (14.10.2018r. – 21.10.2018r.)

1. W tym tygodniu wspominamy:15.10. Św. Teresy od Jezusa, 16.10. Św. Jadwigi Śląskiej, 17.10. Św. Ignacego Antiocheńskiego, Bp. i męczennika, 18.10. Św. Łukasza Ewangelisty – dzień modlitw w intencji pracowników Służby Zdrowia, 20.10 Św. Jana Kantego.
2. Niedziela.
3. Nowenna w środę w łączności z Nabożeństwem Różańcowym.
4. Bóg zapłać kolejnym rodzinom za posprzątanie kościoła, a za tydzień poproszę: Janusz Dudziak i Kazimierz Dudziak.
5. W tygodniu różaniec św. odmawiany będzie codziennie o godz.16.30, po nim Msza św. Dla dzieci różaniec św. we wtorki i piątki.
6. W tym tygodniu rozważania różańcowe poprowadzą:
– poniedziałek – Akcja Katolicka
– wtorek – dzieci ze S.P.
– środa – Matki różańcowe z Orłowa
– czwartek – Młodzież z 3 klas gimnazjum
– piątek – Młodzież z 8 klas S.P.
– sobota – Matki różańcowe z Ostrowa
7. Na ołtarzu M. B. Częstochowskiej znajdują się druki do zamawiania wypominek jednorazowych i mszy św. zbiorowej. W kancelarii można zamawiać wypominki roczne i msze św. na przyszły rok.
8. Za tydzień o godz.11.00 spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I komunii Św.
9. Dzisiaj o godz.11.00 Dzieci ze S.P. przedstawią montaż słowno – muzyczny o Janie Pawle II z okazji 40 – lecia wyboru na Papieża. Bóg zapłać.
10. W dniach 21 – 28 lutego 2019 organizowana jest pielgrzymka do Ziemi Świętej – zapisy i plan pielgrzymki w kancelarii – program wywieszony jest w gablocie.
11. Dzisiaj zbiórka do puszki na papieski fundusz „ Dzieło Nowego Tysiąclecia” – o zbiórkę poproszę dzieci ze S.P. Bóg zapłać.
12. Za tydzień kolekta przeznaczona będzie na remont elewacji kościoła.
13. Jutro o godz.12.00 pogrzeb śp. Zofii Właśniewskiej zam. w Ostrowie, lat 82. Wieczny odpoczynek… Różaniec o 11.30.
14. We wtorek 16 .10 – przypada 40 rocz. wyboru Kardynała Karola Wojtyły na Papieża.
15. W środę o godz.15.00 zostanie odprawiona Msza Św. w intencji nauczycieli.

Intencje mszalne (15.10.2018r. – 21.10.2018r.)

Poniedziałek
17.00 + Jadwiga i Zofia Bolt

Wtorek
17.00 + Jadwiga, Ryszard Waśniowscy

Środa
17.00 + Janina Baranowska

Czwartek
17.00 + Stanisława Szreder, Aurelia Wróblewska i Marianna Kuraś

Piątek
16.00 + Janina, Franciszek i Ludwik Siudak
17.00 + Antonii Parzniewski – intencja od siostry Krystyny z rodziną

Sobota
13.00 – Chrzest
17.00 + Cecylia, Adam, Zygmunt Buczkowscy, Anna i Alfons Urbańscy

Niedziela
8.00 + Stanisława i Alfons Leszczyńscy
9.30 + Urszula Dawid i za wszystkich zmarłych z rodziny
11.00 + Jarosław Grodecki 8 rocz. śmierci
12.30 – Chrzest